Image

Posłuchaj znanych utworów w wykonaniu Zespołu Danmar

Dlaczego gramy covery znanych utworów? Bo ludzie lubią bawić sie przy kawałkach które znają i do których mają sentyment. Wiele razy na weselu czy iprezie ktoś przyjdzie zamówić piosenkę ze specjalną dedykacją - musimy być przygotowani, sprostać oczekiwaniom.

Popularne, znane i lubiane utwory stanowią większość naszego repertuaru na każdym weselu. Mamy także własne kawałki, które skrupulatnie wplatamy w imprezowy repertuar, grając co trzecią lub czwartą piosenkę coś własnego. Jesteśmy elastyczni w tym co robimy, potrafimy dostosować się do każdej okoliczności i tematyki muzycznej.

Wybierając utwory na odtwarzaczu po prawej stronie możesz posłuchać ich w wykonaniu Naszego zespołu . Jeśli czujesz niedosyt i chcesz usłyszeć więcej - spotkaj się z Nami, przedstawimy materiały audio i wideo z Naszych poprzednich występów - zobaczysz, że każda impreza z Zespołem Danmar jest udana i goście bawią się przy naszej muzyce.

Image

Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca

Image

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą stroną internetową,która przybliży Państwu sylwetkę Zespołu Danmar.

Chętnie umówimy się na spotkanie,zaprezentujemy materiały Video z imprez na których graliśmy oraz płyty CD Zespołu Danmar.

Kontakt

+48 502 930 773
danmarek6@interia.pl

Funpage zespołu na portalu Facebook
facebook.com/Zespół-Danmar

Kanał YouTube Zespołu Danmar
youtube.com/zespoldanmar